Τη Δευτέρα 14/11/2022 και ώρα 09:00 π.μ., η Περιφέρεια,το ΕΚΑΒ Ηπείρου και ο Δήμος Ζαγορίου, μετά της Τ.Κ. Αρίστης, θα σας εκπαιδεύσει στην τεχνική της καρδιοπνευμονικής αναζωογόνησης και της χρήσης απινιδωτή, ο οποίος και θα τοποθετηθεί στην Αρίστη.
Πρόσκληση
Related Posts
ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΜΕ ΣΥΜΒΑΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
Ιούλιος 26th, 2024|Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΜΕ ΣΥΜΒΑΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥ ΧΡΟΝΟΥΑπαγορεύσεις κυκλοφορίας την Κυριακή λόγω υψηλού κινδύνου πυρκαγιάς
Ιούλιος 20th, 2024|Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Απαγορεύσεις κυκλοφορίας την Κυριακή λόγω υψηλού κινδύνου πυρκαγιάςΠρόσληψη με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου σε υπηρεσίες καθαρισμού σχολικών μονάδων
Ιούλιος 18th, 2024|Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρόσληψη με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου σε υπηρεσίες καθαρισμού σχολικών μονάδωνΠολιτική Ποιότητας ISO 9001:2015
Ιούλιος 17th, 2024|Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πολιτική Ποιότητας ISO 9001:2015